Kliniky RW Medical s. r. o.

Sme špecializovaná urologicko-andrologická ambulancia na liečbu erektilnej dysfunkcie. Na liečbu využívame najúčinnejší prístroj svojho druhu značky Renova, ktorý našim pacientom doteraz zabezpečil až 96% úspešnosť. To všetko diskrétne a s individuálnym prístupom.

Urológovia RW Medical - Veselý a Vargovčák

RW Medical Bratislava

MUDr. Karol Veselý, urológ, andrológ, sexuológ
Zámocká 32
811 01 Bratislava     Mapa
    +421 2 544 31 777
    ba@rwmedical.sk
    Kontaktujte nás

RW Medical Bratislava - liečba erekcie

RW Medical Košice

MUDr. Marek Vargovčák, urológ, andrológ, sexuológ
Poliklinika Košice-okolie, 1. posch.
Biela 2 040 01 Košice     Mapa
    +421 55 321 11 10
    ke@rwmedical.sk
    Kontaktujte nás

RW Medical Košice - liečba erekcie

Liečime moderne a individuálne

Erektilnú dysfunkciu liečime metódou lineárnej rázovej vlny. Ide o inovatívnu metódu, ktorej výsledok je dlhobodý a bezbolestný. Zabudnite na tabletky a invazívne metódy!

K výberu pacientov pristupujeme zodpovedne a liečbu vám odporučíme až po dôkladnej konzultácii a vyšetrení. Napíšte nám a dohodnite si s nami termín osobnej konzultácie v našej ambulancii. Ak u nás podstúpite liečbu, všetky konzultácie máte úplne zadarmo.

Vrátenie kvalitnej erekcie je iba začiatok našej liečby. Našim cieľom je umožniť vám sex kedykoľvek a bez plánovania. S RW Medical už nebudete musieť čakať na účinok lieku, pretože výsledok našej liečby je dlhodobý. Takto pomôžeme všetkým mužom, ktorí kvôli problémom s erekciou prišli o kvalitný a plnohodnotný sexuálny život.