Mužský blog

Podpora potencie chirurgickým zákrokom

Liečenie poruchy erekcie pomocou chirurgického zákroku už je tá posledná vec, pre ktorú by sa mal muž rozhodnúť. Najskôr vyskúšajte menej radikálne liečby.

chirurgický zákrok na liečbu erekcie

Čo táto liečba obnáša?

Jedná sa o vloženie protézy do penisu. Prvý druh protézy je valcovitého tvaru, je vyrobený z plastu a zhruba uprostred svojej dĺžky je ohybný. Takto umožňuje pohlavný styk. Avšak penis je takmer vždy stoporený. Ak máte poruchy močenia, alebo by ste mali v budúcnosti podstupovať endoskopické vyšetrenie alebo liečbu, je táto protéza pre vás nevhodná. Druhý druh protézy je omnoho komfortnejší a praktickejší. Ide o tzv. nafukovateľnú protézu. U tejto protézy sa penis stoporí na základe veľmi dômyselného mechanického systému. Stoporenie si reguluje sám pacient. Avšak táto protéza je mnohonásobne drahšia ako predchádzajúci typ. Pohybuje sa v radoch niekoľko stá tisícov.

Kým sa rozhodnete pre chirurgický zákrok

Odporúčame vám najprv vyskúšať bezbolestnú a neinvazívnu metódu liečby erekcie. Radi vám bezplatne odpovieme na všetky ďalšie otázky. Vyplňte kontaktný formulár a vyriešte svoj sexuálny problém raz a navždy. Naše kliniky nájdete v Bratislave, Košiciach a Nových Zámkoch.

Máte otázky? Opýtajte sa nás

Návrat na úvod blogu